post

لوازم جانبی باغ

لوازم باغبانی لزوماً به معنای مبلمان نیستند. لوازم جانبی باغ بسیاری وجود دارد که هم در پیچ و تابستان و هم در تابستان مورد استفاده قرار می گیرد مانند کباب پز ، فواره و کاشت. وقتی نوبت به باغ می رسد ، هرگز راحتی کافی نیست و لوازم جانبی باغ لوازم جانبی هستند که نه تنها ظاهر آن را افزایش می دهند بلکه باغ را واقعاً راحت می کنند. برای بیشتر ما ، آنها محل آرامش ما هستند. خلوت ما اتاق سرگرمی ما. این باغ اهداف مختلفی را دنبال می کند و یک باغ کاملاً برنامه ریزی شده با لوازم مناسب بدیهی است آفرینشی است که هر یک از ما از آن لذت می بریم.

گیاهان:

گیاهان در بالکن ها و تراس ها و باغ ها محبوب هستند. در حقیقت ، وقتی یک باغ را در نظر می گیریم ، گیاه کاشت بیشتر با باغ ارتباط دارد. دلایل زیادی وجود دارد که چرا. گلدان ها و جعبه های گل فضایی برای رشد گل ها و وسیله ای گیاه بابا آدم برای زیبا سازی گل ها و گیاهان است. گلدان ها و جعبه های گل عملی و بادوام هستند و احساس شخصی را ایجاد می کنند که باعث زیبایی منطقه باغ می شود. مواد مختلفی وجود دارد که گلدان ها و جعبه های گل از پلاستیک ، سنگ یا سفال و چوب ساخته شده اند. انواع مختلفی در گلدان ها و جعبه های گل مانند مواردی که مستقیماً به نرده بالکن آویزان یا قلاب می شوند ، وجود دارد. از شبکه ها می توان برای کوهنوردی در گیاهان نیز استفاده کرد. جعبه های کاشت و گل ، به باغ شخصیت و شخصیت می بخشند و احساس “خانه” استقبال می کنند.

کباب کردن

برای باغ ، کباب پزهای گازی محبوب ترین هستند. کباب با گاز تأمین می شود ، به سرعت گرم می شود و یک حرفه ای ، حتی آشپز را فراهم می کند. سنگ گدازه موجود در کباب پز گازی گرما را در کباب پز حفظ کرده و در دماهای یکنواخت می پزد. کباب پزهای گازی دارای طراحی های مختلفی هستند و ویژگی های مختلفی مانند مشعل های جانبی و فضای پیشخوان را ارائه می دهند.

فواره ها

فواره ها یک کار هنری هستند و مهندسی هیدرولیکی دارند. چشمه های آب آشامیدنی و چشمه های آب وجود دارد که تزئینی هستند و شخصیت و جذابیتی را که یک باغ دارد ، فراهم می کنند. آبنماهای باغ اغلب از سنگ ساخته می شوند. مشخصه چشمه ها با یک پایه ، مخزنی که آب را جمع می کند و بالای آن که آب از آن جریان دارد. آنها لوازم جانبی مسالمت آمیزی برای یک باغ هستند و ساعتها لذت آرامش را برای ما فراهم می کنند.